Jak vzniká Holistický web

Dobré zadání je polovina úspěchu, aneb dvakrát měř a jednou řež

Zásadní chyba, kterou dělají i větší firmy je, že přistupují k webu nebo propagaci na vybraném online kanále jako izolovanou činnost. Nikdo pak nepřemýšlí o synergiích a o tom, co je pro nás ta nejvhodnější cesta.

Provedeme návštěvníka od prvního zaujmutí po cílovou akci

Provedeme návštěvníka webem tak, aby se dozvěděl vše co potřebuje a udělal na webu chtěnou akci. Možná už jste slyšeli „obsah je král“, proto popíšu každý element modelu tak, aby byla tvorba obsahu jasná jako facka.

Chtějte moderní web, ale hlavně bez závazků!

Dnes už asi každý ví, že web by měl být dostatečně rychlý a přizpůsobený pro mobily. Ale stejně tak je důležité, aby byl web skutečně váš, nebyli jste závislý na poskytovateli a také si uměli udělat běžné úpravy obsahu sami.

Plavidlo už máme, teď nesmíme zapomenout kormidlovat

Tak web je spuštěný a máme hotovo? Omyl, teprve teď to začíná. Klíčové pro efektivní web je vyhodnocování online propagace podle skutečně provedených konverzí (prodejů atd.), aby jste věděli, kam máte investovat. A také samozřejmě nezapomenout získat zpětnnou vazbu od cílových zákazníků.

Potřebujete spolehlivého online parťáka na dlouhá léta? Jsem váš člověk

Volitelně nabízím plný servis 3v1. V rámci hodiny času měsíčně budu provádět drobné úpravy, aktualizace systém a technickou podporu.
Dále pokud to s investicí do onlne propagace myslíte vážně, vyplatí se pravidelné vyhodnocení a doporučení marketingových akcí pomocí datové analytiky.

Na první schůzce se sladíme podle osvědčeného dotazníku

Dotazník a kontakty

Každý projekt má svůj příběh

Hafun

Sportovní klub pro děti

„Lukáš nejen že umí web vytvořit z programátorského hlediska, ale dává do tvorby také marketingový pohled, umí se vcítit do potřeb zákazníka a i daného segmentu, pro který je web tvořen. Jeho rady nám hodně napomohly v psaní textů. Dodržení termínu bylo vzorné, spolupráce bezchybná.“

Lucie Kufová

Kayak Beach Bar

Multifunkční plovoucí bar s hřištěm

„Spolupráci s Lukášem si nemůžu vynachválit. Pokud mám nějaké potíže, tak je vždy na telefonu a okamžitě mi je schopen poradit. Pokud je to operace těžšího charakteru, tak vše rychle zařídí. Všechny úpravy na webu mi vždy vysvětlí, abych si to příště mohla udělat sama. S Lukášem maximální spokojenost.“

Sabina Borecká

Lukáš Vasilek

hlavní sbormistr Pražského filharmonického sboru

„S Lukášem je velmi příjemná spolupráce, a to hlavně díky komunikaci, která je přímá, věcná a flexibilní. Lukáš je přístupný diskuzi nad jakýmkoliv problémem - dokáže skvěle argumentovat, stejně jako si argumenty vyslechnout a poté třeba respektovat. Jeho nejvýraznějšími specifiky jsou inteligence, vkus, rychlost, nápady, spolehlivost a férovost. Výsledek je parádní!“