Jak vzniká Holistický web

Dobré zadání je polovina úspěchu, aneb dvakrát měř a jednou řež

Nejdříve se plně sladíme. Budu se vyptávat na vaše poslání, jedinečnost a možnosti. Řeknete mi svoje očekávání a stanovíme si cíle projektu. Prozkoumám, jak si vede vaše nejbližší konkurence a v neposlední řadě také vyzpovídám a vžiji se do vašich cílových zákazníků.

Plán makretingových činností shrnutý v přehledné online strategii

Zásadní chyba, kterou dělají i větší firmy je, že přistupují k tvorbě webu nebo propagaci na vybraném online kanále jako izolovanou záležitnost. Nikdo pak nepřemýšlí o synergiích, o tom co je pro vás ta nejvhodnější cesta a jak by to celé mělo vlastně dohromady fungovat.

Provedeme návštěvníka od prvního zaujmutí po cílovou akci

Provedeme návštěvníka webem tak, aby se dozvěděl vše co potřebuje a udělal na webu chtěnou akci. Možná už jste slyšeli „obsah je král“, proto popíšu každý element modelu webu tak, aby byla tvorba obsahu jasná jako facka.

Chtějte moderní web, ale hlavně bez závazků!

Dnes už asi každý ví, že web by měl být dostatečně rychlý a přizpůsobený pro mobily. Ale stejně tak je důležité, aby byl web skutečně váš, nebyli jste závislý na poskytovateli a také si uměli udělat běžné úpravy obsahu sami.

Plavidlo už máme, teď nesmíme zapomenout kormidlovat

Tak web je spuštěný a máme hotovo? Omyl, teprve teď to začíná. Klíčové pro efektivní web je vyhodnocování online propagace podle skutečně provedených konverzí (prodejů atd.), aby jste věděli, kam máte investovat. A také samozřejmě nezapomenout získat zpětnnou vazbu od cílových zákazníků.

Potřebujete spolehlivého online parťáka na dlouhá léta? Jsem váš člověk

Volitelně nabízím plný servis 3v1. V rámci hodiny času měsíčně budu provádět drobné úpravy, aktualizace systém a technickou podporu.

Pokud to s investicí do online propagace myslíte vážně, vyplatí se pravidelné vyhodnocení pomocí datové analytiky a doporučení marketingových akcí.

Na první schůzce se sladíme podle osvědčeného dotazníku

Dotazník a kontakty

Každý projekt má svůj příběh

Změna pro život

Online kurz celostní medicíny

„Lukáš stál u zrodu webových stránek Změna pro život. Dal celému projektu fazónu, tedy vymyslel strukturu webu, strategii propagace a poradil mi, jak tvořit obsah webu. Cítím, že když Lukáš na něčem pracuje, přeje si úspěch projektu a společně se zadavatelem jde za tímto cílem s radostí a s lehkostí.

Velice jsem ocenila, že postupoval systematicky, všemu jsem rozuměla, věděla jsem, jaké kroky nás čekají, vše pečlivě kontroloval a hodnotil a o všem informoval, je rozhodný a umí si poradit v každé situaci. Dodržet termíny je u Lukáše standard. Mému projektu dodal vítr do plachet a osvěžil moji mysl. Lukáš je člověk, se kterým je radost spolupracovat.“

Michaela Alali Beitlová

Kayak Beach Bar

Multifunkční plovoucí bar s hřištěm

„Spolupráci s Lukášem si nemůžu vynachválit. Pokud mám nějaké potíže, tak je vždy na telefonu a okamžitě mi je schopen poradit. Pokud je to operace těžšího charakteru, tak vše rychle zařídí. Všechny úpravy na webu mi vždy vysvětlí, abych si to příště mohla udělat sama. S Lukášem maximální spokojenost.“

Sabina Borecká

Lukáš Vasilek

Hlavní sbormistr Pražského filharmonického sboru

„S Lukášem je velmi příjemná spolupráce, a to hlavně díky komunikaci, která je přímá, věcná a flexibilní. Lukáš je přístupný diskuzi nad jakýmkoliv problémem - dokáže skvěle argumentovat, stejně jako si argumenty vyslechnout a poté třeba respektovat. Jeho nejvýraznějšími specifiky jsou inteligence, vkus, rychlost, nápady, spolehlivost a férovost. Výsledek je parádní!“