Jsem nadšeným zastáncem svobodného podnikání a života na volné noze

K práci přistupuji v charakteristickém spojení živlů země a vody

Na straně vody se zaměřuji na porozumění zákazníkům, jejich potřeb a emocí, a směruji komunikaci klienta tak, aby se povedlo vytvořit prosperující kmen.

Na straně země jsem velice metodický člověk. Na všechno mám plán a postupy, prozkoumávám možnosti, analyzují data a zpracovávám je do vydestilovaných závěrů a návrhu dalších akcí.

Cesta na základně postupného pracovního i osobního rozvoje

Baví mě prozkoumávat různé rozvojové metody. A to ať už se jedná o zlepšení produktivity, oborového vzdělávání nebo třeba bojového umění Aikido. Moje největší výzva je tzv. Kaizen, kdy se snažím každý další den zlepšit nad tím předchozím.

Vlastní projekt Mistři života

Náš společný projekt s Míšou je o výpovědích Mistřů života. Lidí, kteří došli v životě až na jeho hranu a vrátili se. Často se jedná se o těžká témata jako rakovina nebo smrt, kterým se v moderní společnosti nevěnuje dostatek pozornosti a lidi neví jak k tomu přistupovat.

Zatímco Míša se stará o natáčení, obchod a reprezentuje projekt, já mám na starosti rozvoj konceptu, marketing a technickou stránku věci.

Postupem času se stále více přesouvám od techniky k lidem

  • V roce 2011 jsem dokončil Střední průmyslovou školu elektrotechnickou maturitní zkouškou v Plzni.
  • V roce 2012 jsem absolvoval jazykovou školu KCVJS s certifikátem anglického jazyka B1, od té doby se stala angličtina mým hlavním jazykem pro média a odborné informace.
  • Roky 2013-2014 jsem byl zaměstaný jako Linuxový administrátor v malé firmě jménem Cloud4com (teď Autocon) v Praze. Staral jsem se o automatizační systému virutálního cloud prostředí, které využívají například firmy T-Mobile nebo Thoshiba.
  • Roku 2015 jsem se vydal na volnou nohu jako webový specialista. Během 8 let jsem se postupně přesouval ze zaměření na technickou stránku věci více k obsahovému a marektingovému zaměření, protože to vnímám jako nejvyšší přidanou hodnotu pro mé klienty.
  • Roku 2021 jsme s partnerem založili vlastní projekt Mistři života, portál o hlubokých tématech a osobním rozvoji viz. výše.
  • Dodnes jsem zatvrzelý samouk, který neustále hledá způsoby jak se zlepšit ve svém poslání…

Na první schůzce se sladíme podle osvědčeného dotazníku

Dotazník a kontakty